UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Deng - Jakie pojedyncze przypadki? Twoja wizyta moze była pojedynczym przypadkiem zakończonym na szczęście dla Ciebie- pozytywnie Ciesz sie, zevprzezyles, gdyz jest duza ilość pokrzywdzonych pacjentów przez pana Ch. , a także przypadki śmiertelne. A Pani dyr naczelna od dawna nad tym nie panuje. Albo sie jest dyrektorem albo posłem, ponadto zabiera miejsce innym młodszym, gdyz dawno powinna być na emeryturze.
Mieszkaniec Elbląga