UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Medium - Jesli Pani go lubi, to z pewnością Pani ocena nie jest pozbawiona obiektywizmu. Ponadto nie doznała Pani krzywdy, a jest wielu innych którzy cierpia z powodu zaniechania w udzielaniu pomocy medycznej przez tego pana. Niektórzy odeszli juz tego swiata przedwcześnie a inni borykac sie beda z dolegliwościami do końca zycia. Ps. Dla mnie to nie jest wazne czy lubię lekarza czy nie. Istotne powinnobyc to, że ma on pomagać i njeść pomoc pacjentom.

Zatroskany pacjent