UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wy myślicie, że mi się opłaca przychodzić do tej roboty za 2000zł w sobotę? Walczcie o te podwyżki.
Inżynier z afryki
Wy myślicie, że mi się opłaca przychodzić do tej roboty za 2000zł w sobotę? Walczcie o te podwyżki.
Inżynier z afryki