Wybrany wątek opinii

Ale dziadowska podwyżka. W spoldzielni mieszkaniowej dostaliśmy większą. Chłopaki bilcie sie
(2025.08.27)
Niech się biją.. właściciel się wkurzy i zamknie oddział to dopiero się zdziwią :))
(2025.08.27)
Powrót do komentarzy