Wybrany wątek opinii
Ale dziadowska podwyżka. W spoldzielni mieszkaniowej dostaliśmy większą. Chłopaki bilcie sie
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Niech się biją.. właściciel się wkurzy i zamknie oddział to dopiero się zdziwią :))
Do moderacji
Odpowiedz
5
2