UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@inżynier i technik - ten związek dba tylko o interes pracodawcy no i poniekąd o swój własny !!!! żenujący związek choć kasa najważniejsza !! dla siebie, a co tam załoga ! tacy ślizgacze bez własnego zdania....