UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@inżynier i technik - ten związek dba tylko o interes pracodawcy no i poniekąd o swój własny !!!! żenujący związek choć kasa najważniejsza !! dla siebie, a co tam załoga ! tacy ślizgacze bez własnego zdania....