25
18.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"PO rządach Tuska nie zostanie kamień na kamieniu. " - tak czekam kiedy te PObetony zaczną obwiniać PIS o wybuch II WS albo o suszę na Saharze. Hahaha. Wielbiciele gertycha i kierwinskiego uuuu aaaa.
(2025.08.18)
Po rządach…- nawet mi Ciebie nie żal. Nawet nie rozumiesz tego, co piszesz.
(2025.08.18)
Apeluje do mieszkancow "elblaskiego Wilanowa" tzn. Bielan ze nie zyczymy sobie Biedronki, w okolicy mamy 2,ceny nieuchomosci pojda w dol XD
(2025.08.18)

info

6  
  6
@Lokals - Dronka jak nic.
(2025.08.19)
Zabudujmy, zabetonujmy Przecież to jest granica parku krajobrazowego, to, co można zaobserwować na tym polu, to istny cud natury - orły, jelenie europejskie, łosie, a w okolicach dzięcioły. Powystrzelajmy wszystko i zdychajmy w betonozie.
Kij wam w oko (2025.08.19)

info

3  
  1
Biedronka, ach Biedronka!
zenekspodsklepu (2025.08.19)

info

1  
  1
Do najbliższej szkoły dzieci mają prawie 2,5 km ale za to Biedronka będzie tuż za rogiem. Najwidoczniej edukacja w XXI wieku nie jest priorytetem :-D, zaś wszechogarniający konsumpcjonizm nikomu nie przeszkadza. Ważne żeby kupić 12 piw w cenie 6.I tak na % kończy się nauka matematyki :-P
(2025.08.19)
Kościół pewnie też bliżej. "Ciemnym ludem łatwiej rządzić" - jarek k.
Priorytety pislamistów (2025.08.19)
Do Biedronki bliżej niż do szkoły, plus na osiedlu nawet nie ma pocztu i podstawowych usług, ale widać priorytety rządzących. Już wolę kolejne domki, przynajmniej nie wystraszyłyby tego, co z przyrody zostało
N/A (2025.08.19)
Może dlatego, że nikt by nie kupił działki w takiej cenie pod budowę domku jednorodzinnego. A tak można sprzedać 3000 M2 za grube siano... btw.1500m 2 pod budowę domu jednorodzinnego to wydatek ok 150 000
Ja150 (2025.08.19)