A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"PO rządach Tuska nie zostanie kamień na kamieniu. " - tak czekam kiedy te PObetony zaczną obwiniać PIS o wybuch II WS albo o suszę na Saharze. Hahaha. Wielbiciele gertycha i kierwinskiego uuuu aaaa.
Po rządach…- nawet mi Ciebie nie żal. Nawet nie rozumiesz tego, co piszesz.
Apeluje do mieszkancow "elblaskiego Wilanowa" tzn. Bielan ze nie zyczymy sobie Biedronki, w okolicy mamy 2,ceny nieuchomosci pojda w dol XD
@Lokals - Dronka jak nic.
Zabudujmy, zabetonujmy
Przecież to jest granica parku krajobrazowego, to, co można zaobserwować na tym polu, to istny cud natury - orły, jelenie europejskie, łosie, a w okolicach dzięcioły. Powystrzelajmy wszystko i zdychajmy w betonozie.
Biedronka, ach Biedronka!
Do najbliższej szkoły dzieci mają prawie 2,5 km ale za to Biedronka będzie tuż za rogiem. Najwidoczniej edukacja w XXI wieku nie jest priorytetem :-D, zaś wszechogarniający konsumpcjonizm nikomu nie przeszkadza. Ważne żeby kupić 12 piw w cenie 6.I tak na % kończy się nauka matematyki :-P
Do Biedronki bliżej niż do szkoły, plus na osiedlu nawet nie ma pocztu i podstawowych usług, ale widać priorytety rządzących. Już wolę kolejne domki, przynajmniej nie wystraszyłyby tego, co z przyrody zostało
Może dlatego, że nikt by nie kupił działki w takiej cenie pod budowę domku jednorodzinnego. A tak można sprzedać 3000 M2 za grube siano... btw.1500m 2 pod budowę domu jednorodzinnego to wydatek ok 150 000