UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Apeluje do mieszkancow "elblaskiego Wilanowa" tzn. Bielan ze nie zyczymy sobie Biedronki, w okolicy mamy 2,ceny nieuchomosci pojda w dol XD
Apeluje do mieszkancow "elblaskiego Wilanowa" tzn. Bielan ze nie zyczymy sobie Biedronki, w okolicy mamy 2,ceny nieuchomosci pojda w dol XD