UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Apeluje do mieszkancow "elblaskiego Wilanowa" tzn. Bielan ze nie zyczymy sobie Biedronki, w okolicy mamy 2,ceny nieuchomosci pojda w dol XD


Anuluj