UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Biedronki bliżej niż do szkoły, plus na osiedlu nawet nie ma pocztu i podstawowych usług, ale widać priorytety rządzących. Już wolę kolejne domki, przynajmniej nie wystraszyłyby tego, co z przyrody zostało

N/A

Anuluj