UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Biedronki bliżej niż do szkoły, plus na osiedlu nawet nie ma pocztu i podstawowych usług, ale widać priorytety rządzących. Już wolę kolejne domki, przynajmniej nie wystraszyłyby tego, co z przyrody zostało
N/A