A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
do - Może dlatego - Dla wielu wystarczyłyby 500 metrowe dzialki szeregowe połączone garażami / nie ścianami budynków / za 50 tys. działka. Sprzedałyby się od ręki, ale przecież Ratusz od lat nie popiera budownictwa jednorodzinnego indywidualnego taniego w obrębie miasta. My mielismy szczęście budować się w latach 80 tych, gdy nic nie było ale były tanie działki i w każdym miejscu Elbląga, do wyboru do koloru.
Ale co to ma do rzeczy? W Polsce mamy niż demograficzny. To prowadzi do zmniejszenia liczby uczniów w szkołach, szczególnie w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich, podmiejskich itd... i Ty chcesz na Bielanach szkołę stawiać? Serio? Raczej bym sie skupił na poprawie warunków w obecnych placówkach. A tu? działka z przeznaczeniem była na sprzedaż. Znalazł sie kupiec. Możliwe, że postawi Biedrone w której i tak będą tłumy :)
Wschodniej nie kończymy?Tyle kasy w błoto z uśmiechem wyborców robimy w konia.
Plany są po to żeby je zmieniać a pieniądze nie śmierdzą, żadnego przemysłu tylko stonki co 200 m
i co z tego, że ma szambo? Ludzie jak kupowali działki to chyba wiedzieli, że nie ma kanalizacji i trzeba zrobić szambo