UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"PO rządach Tuska nie zostanie kamień na kamieniu. " - tak czekam kiedy te PObetony zaczną obwiniać PIS o wybuch II WS albo o suszę na Saharze. Hahaha. Wielbiciele gertycha i kierwinskiego uuuu aaaa.


Anuluj