UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zabudujmy, zabetonujmy Przecież to jest granica parku krajobrazowego, to, co można zaobserwować na tym polu, to istny cud natury - orły, jelenie europejskie, łosie, a w okolicach dzięcioły. Powystrzelajmy wszystko i zdychajmy w betonozie.

Kij wam w oko

Anuluj