Wybrany wątek opinii
0.3 ha za milion pln w elblongu? Coście s... uczynili z tą krainą???
Do moderacji
Odpowiedz
18
7
@Pisflacja kaczystów - No i brak jest kanalizacji. Krasny Las ma nadal szambo.
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
@Pisflacja kaczystów - PO rządach Tuska nie zostanie kamień na kamieniu. Za to będzie kolorowo i tęczowo.
Do moderacji
Odpowiedz
10
12
"PO rządach Tuska nie zostanie kamień na kamieniu. " - tak czekam kiedy te PObetony zaczną obwiniać PIS o wybuch II WS albo o suszę na Saharze. Hahaha. Wielbiciele gertycha i kierwinskiego uuuu aaaa.
Do moderacji
Odpowiedz
7
10
Po rządach…- nawet mi Ciebie nie żal. Nawet nie rozumiesz tego, co piszesz.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
i co z tego, że ma szambo? Ludzie jak kupowali działki to chyba wiedzieli, że nie ma kanalizacji i trzeba zrobić szambo
Do moderacji
Odpowiedz
0
0