Wybrany wątek opinii

0.3 ha za milion pln w elblongu? Coście s... uczynili z tą krainą???
Pisflacja kaczystów (2025.08.18)
@Pisflacja kaczystów - No i brak jest kanalizacji. Krasny Las ma nadal szambo.
(2025.08.18)
@Pisflacja kaczystów - PO rządach Tuska nie zostanie kamień na kamieniu. Za to będzie kolorowo i tęczowo.
(2025.08.18)
"PO rządach Tuska nie zostanie kamień na kamieniu. " - tak czekam kiedy te PObetony zaczną obwiniać PIS o wybuch II WS albo o suszę na Saharze. Hahaha. Wielbiciele gertycha i kierwinskiego uuuu aaaa.
(2025.08.18)
Po rządach…- nawet mi Ciebie nie żal. Nawet nie rozumiesz tego, co piszesz.
(2025.08.18)
i co z tego, że ma szambo? Ludzie jak kupowali działki to chyba wiedzieli, że nie ma kanalizacji i trzeba zrobić szambo
(2025.08.29)
Powrót do komentarzy