UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zabudujmy, zabetonujmy Przecież to jest granica parku krajobrazowego, to, co można zaobserwować na tym polu, to istny cud natury - orły, jelenie europejskie, łosie, a w okolicach dzięcioły. Powystrzelajmy wszystko i zdychajmy w betonozie.
Kij wam w oko