UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Biedronki bliżej niż do szkoły, plus na osiedlu nawet nie ma pocztu i podstawowych usług, ale widać priorytety rządzących. Już wolę kolejne domki, przynajmniej nie wystraszyłyby tego, co z przyrody zostało

N/A