UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszyscy widzę się znaj fachowcy..... , a tak naprawdę to urzędnicy co wiedza i się mądrzą, jak widać maja dużo czasu na swoje madrości może by Prezydent, Starosta zablokowali dostęp do sieci i skończyło by się to pier....... Normalni ludzie nie maja czasu musza pracować wiec do roboty.