UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To się teraz ludzie budzicie z tego chocholego tańca? Sami chcirlescie igrzysk to dostaliście imprezy plus aquapark. Jaka władza przy takich wyborcach będzie wydawać kase na losowe( raz na 10 lat?) zjawiska ja powodz, gdzie okres kadencji to 4,max 8 lat? Juz sie podniosło larum jak zaczęli platnowac teren w bażantarni pod ten zbiorni, że drzewa wycinają, że zabetonuja Także jacy wyborcy taka władza, która robi tak jak ich elektorat chce. A Elektorat chce igrzysk.

DeFacto