UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Właśnie... tym ciekawsza jest myśl o dobetonowaniu odcinka i budowie wielkich bloków z garażami podziemnymi. Tym bardziej, że na filmach z 2017 r. dostępnych w Internecie całkiem dobrze zwizualizowano z drona teren podatny na podtopienia. Naprawdę mnie interesuje, co myśli deweloper w takiej sytuacji. Zalało w 2017 (i wiele fazy wcześniej), to limit wyczerpany, już na pewno będzie git (?). Kupujących jeszcze jestem w stanie zrozumieć, jeżeli nie są z Elbląga mogli nie wiedzieć.