UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nrtc - Ośrodek dla pisowcó, konfeciarzy i tych, którzy dają im się nabierać na te straszenie. Gdyby dalej siedzieli przy korycie byliby mocno zajęci rozdawaniem kolejnych willi dla swoich z publicznych pieniędzy i utrzymywaniem pierdkiewicza, a że aktualnie nie mają nic do roboty, to straszą dzieci babą jagą.
KapitanSzyderca