Wybrany wątek opinii
Tu będzie taka druga dziura jak ta przy tej willi syrena... nie wykoszone po latach wyrosną krzaki - a właściciel powie teren prywatny i nic wam do tego.
Do moderacji
Odpowiedz
23
10
@Tak będzie . - I ma rację, nic ci do tego, nie twoje.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@Tak będzie . - Tam jest podmokło i piach. Próbowali palować za drogo by wyszło. Tam powinni parking zrobić. Tylko, że już sprzedane.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1