50
22.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja już wczoraj przy dworcu PKP widziałem uchodźcę i tak se myślę - jedna jaskółka wiosny nie czyni... czekamy na więcej...
(2025.07.22)
Ja za rządów PIS widziałem mnóstwo uśmiechających się uchodźców (lewe wizy) w całym Elblągu
Netkot (2025.07.22)
Nie rozumiem, a może dla kluczyka to jest teraz dobre miejsce na usługi? a tak go wypierdzielą może na jakieś zadupie, gdzie nikt nie przyjdzie i człowiek ma po biznesie.
stanley (2025.07.22)

info

6  
  3
Ja tak myślę że jeszcze jako premier Donald T da nam wszystkim dobry przykład i przyjmie kilkoro uchodźców pod swój dach.... bo to są biedni ludzie i trzeba im pomóc.
(2025.07.22)

info

9  
  10
Panowie z redakcji trochę rozeznanie w układzie ulic? gdzie pawilony a gdzie ul. Związku Jaszczurczego. Kupie WAM mapy Elbląga, to nie pierwsza Wasza pomyłka.
elblążanin48 (2025.07.22)
Wygląda to na ustawkę. Niby przetarg ale chętny już jest. Punkt jest ciekawy ale jedyny biznesowo zainteresowany to pewnie Pan Kluczyk.
(2025.07.22)
Skąd wiesz, że to był uchodźca? Miał kartkę z informacją "uchodźca", nie powstrzymacie się od pisania bredni. Takie wpisy są odpłatne?
(2025.07.22)
Jeden z dzierżawców, czyli Kluczyk.
(2025.07.22)

info

3  
  1
@Gnoom - najdroższy to jest w leclercu!!!!!
(2025.07.22)
Wszystko sprzedają. Nic się nie opłaca. Typowi tfuskanie
(2025.07.22)

info

4  
  9