Wybrany wątek opinii

Wygląda to na ustawkę. Niby przetarg ale chętny już jest. Punkt jest ciekawy ale jedyny biznesowo zainteresowany to pewnie Pan Kluczyk.
(2025.07.22)
Na czym ta "ustawka" ma polegać?, że tylko jeden z dzierżawców jest zainteresowany zakupem działki, a pozostali nie. Zamiast pisać bzdury porozmawiaj z dzierżawcami, może coś dotrze do świadomości.
(2025.07.22)
Powrót do komentarzy