Wybrany wątek opinii
Wygląda to na ustawkę. Niby przetarg ale chętny już jest. Punkt jest ciekawy ale jedyny biznesowo zainteresowany to pewnie Pan Kluczyk.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Na czym ta "ustawka" ma polegać?, że tylko jeden z dzierżawców jest zainteresowany zakupem działki, a pozostali nie. Zamiast pisać bzdury porozmawiaj z dzierżawcami, może coś dotrze do świadomości.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1