UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Nrtc - Ośrodek dla pisowcó, konfeciarzy i tych, którzy dają im się nabierać na te straszenie. Gdyby dalej siedzieli przy korycie byliby mocno zajęci rozdawaniem kolejnych willi dla swoich z publicznych pieniędzy i utrzymywaniem pierdkiewicza, a że aktualnie nie mają nic do roboty, to straszą dzieci babą jagą.

KapitanSzyderca