UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na czym ta "ustawka" ma polegać?, że tylko jeden z dzierżawców jest zainteresowany zakupem działki, a pozostali nie. Zamiast pisać bzdury porozmawiaj z dzierżawcami, może coś dotrze do świadomości.
Na czym ta "ustawka" ma polegać?, że tylko jeden z dzierżawców jest zainteresowany zakupem działki, a pozostali nie. Zamiast pisać bzdury porozmawiaj z dzierżawcami, może coś dotrze do świadomości.