UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na czym ta "ustawka" ma polegać?, że tylko jeden z dzierżawców jest zainteresowany zakupem działki, a pozostali nie. Zamiast pisać bzdury porozmawiaj z dzierżawcami, może coś dotrze do świadomości.


Anuluj