UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Tak będzie . - Tam jest podmokło i piach. Próbowali palować za drogo by wyszło. Tam powinni parking zrobić. Tylko, że już sprzedane.


Anuluj