Wybrany wątek opinii

Ja już wczoraj przy dworcu PKP widziałem uchodźcę i tak se myślę - jedna jaskółka wiosny nie czyni... czekamy na więcej...
(2025.07.22)
Ja za rządów PIS widziałem mnóstwo uśmiechających się uchodźców (lewe wizy) w całym Elblągu
Netkot (2025.07.22)
Skąd wiesz, że to był uchodźca? Miał kartkę z informacją "uchodźca", nie powstrzymacie się od pisania bredni. Takie wpisy są odpłatne?
(2025.07.22)
Powrót do komentarzy