Wybrany wątek opinii
Ja już wczoraj przy dworcu PKP widziałem uchodźcę i tak se myślę - jedna jaskółka wiosny nie czyni... czekamy na więcej...
Do moderacji
Odpowiedz
6
11
Ja za rządów PIS widziałem mnóstwo uśmiechających się uchodźców (lewe wizy) w całym Elblągu
Do moderacji
Odpowiedz
10
13
Skąd wiesz, że to był uchodźca? Miał kartkę z informacją "uchodźca", nie powstrzymacie się od pisania bredni. Takie wpisy są odpłatne?
Do moderacji
Odpowiedz
12
5