UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja tak myślę że jeszcze jako premier Donald T da nam wszystkim dobry przykład i przyjmie kilkoro uchodźców pod swój dach.... bo to są biedni ludzie i trzeba im pomóc.
Ja tak myślę że jeszcze jako premier Donald T da nam wszystkim dobry przykład i przyjmie kilkoro uchodźców pod swój dach.... bo to są biedni ludzie i trzeba im pomóc.