UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja tak myślę że jeszcze jako premier Donald T da nam wszystkim dobry przykład i przyjmie kilkoro uchodźców pod swój dach.... bo to są biedni ludzie i trzeba im pomóc.


Anuluj