Ja za rządów PIS widziałem mnóstwo uśmiechających się uchodźców (lewe wizy) w całym ElbląguNetkot
Ja za rządów PIS widziałem mnóstwo uśmiechających się uchodźców (lewe wizy) w całym Elblągu