UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja już wczoraj przy dworcu PKP widziałem uchodźcę i tak se myślę - jedna jaskółka wiosny nie czyni... czekamy na więcej...
Ja już wczoraj przy dworcu PKP widziałem uchodźcę i tak se myślę - jedna jaskółka wiosny nie czyni... czekamy na więcej...