Wybrany wątek opinii

Tych szemranych spelunek mi nie szkoda, ale Kluczyka tak. Mam nadzieję, że to nie będzie jego koniec i znajdzie sobie nowe lokum gdzieś nieopodal.
(2025.07.22)
Wcale mi go nie żal, najdroższy serwis kluczy w województwie.
Gnoom (2025.07.22)
@Gnoom - Może i najdroższy, ale też i najlepszy w całym E-gu
Zosia (2025.07.22)
@Gnoom - najdroższy to jest w leclercu!!!!!
(2025.07.22)
Powrót do komentarzy