Wybrany wątek opinii
Tych szemranych spelunek mi nie szkoda, ale Kluczyka tak. Mam nadzieję, że to nie będzie jego koniec i znajdzie sobie nowe lokum gdzieś nieopodal.
Do moderacji
Odpowiedz
11
4
Wcale mi go nie żal, najdroższy serwis kluczy w województwie.
Do moderacji
Odpowiedz
5
7
@Gnoom - Może i najdroższy, ale też i najlepszy w całym E-gu
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@Gnoom - najdroższy to jest w leclercu!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
3