UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wygląda to na ustawkę. Niby przetarg ale chętny już jest. Punkt jest ciekawy ale jedyny biznesowo zainteresowany to pewnie Pan Kluczyk.


Anuluj