50
22.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tych szemranych spelunek mi nie szkoda, ale Kluczyka tak. Mam nadzieję, że to nie będzie jego koniec i znajdzie sobie nowe lokum gdzieś nieopodal.
(2025.07.22)
Wyburzyć również te wieżowce i postawić nowe. Taka jest Moja koncepcja.
(2025.07.22)

info

3  
  9
Miasto postawiło krok - sprzedaż
daleko zajdzie (2025.07.22)

info

1  
  6
@Tak będzie . - I ma rację, nic ci do tego, nie twoje.
Gnoom (2025.07.22)
Wcale mi go nie żal, najdroższy serwis kluczy w województwie.
Gnoom (2025.07.22)
@Gnoom - Może i najdroższy, ale też i najlepszy w całym E-gu
Zosia (2025.07.22)
KFC by tam pasowało
(2025.07.22)
A może ośrodek dla uchodźców
Nrtc (2025.07.22)
@Nrtc - Oczywiście tych uchodźców przez PIS za łapówki sprowadzonych, bo innych praktycznie nie ma. A tak w ogóle to oni (ci uchodźcy) wyglądają na wiele mądrzejszych od Was.
(2025.07.22)
Ale to miejsce nie pasuje KFC, więc musisz dalej jeździć do fast fooda gdzieś indziej.
(2025.07.22)