A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tych szemranych spelunek mi nie szkoda, ale Kluczyka tak. Mam nadzieję, że to nie będzie jego koniec i znajdzie sobie nowe lokum gdzieś nieopodal.
Wyburzyć również te wieżowce i postawić nowe. Taka jest Moja koncepcja.
Miasto postawiło krok - sprzedaż
@Tak będzie . - I ma rację, nic ci do tego, nie twoje.
Wcale mi go nie żal, najdroższy serwis kluczy w województwie.
@Gnoom - Może i najdroższy, ale też i najlepszy w całym E-gu
KFC by tam pasowało
A może ośrodek dla uchodźców
@Nrtc - Oczywiście tych uchodźców przez PIS za łapówki sprowadzonych, bo innych praktycznie nie ma. A tak w ogóle to oni (ci uchodźcy) wyglądają na wiele mądrzejszych od Was.
Ale to miejsce nie pasuje KFC, więc musisz dalej jeździć do fast fooda gdzieś indziej.