Wybrany wątek opinii
Było pięknie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
No ładnie, pół miliona, bez powtórki- odtworzenia. istotnie kosmiczny przemysł.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Hellą - A Kamper obija się zamiast jechać przywitać Polskiego astronaute. Aktualnie rozpoznawalny nie tylko w Europie, ale na cały świat. Zamontować jakiś napis przykładowo: " Sławosza z pieniędzmi zapraszamy do Elbląga. " Chyba, że głosuje sie tu na PO, żeby kasę wyprowadzać z miasta to proszę za swoje
Do moderacji
Odpowiedz
1
1