UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@4.5 mln rocznie w błoto - Tyle to może zarabiać jedna trybuna, ale nie tylko rozumiana jako jedyna, choćby to 1 mecz i to piłkarek.

p .s

Anuluj