UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Za PIS, proszę pana, żadnych informacji na temat rozchodu państwowych pieniędzy, NIGDZIE, poza skrupulatnie ukrytymi na rządowych stronach (bo Unia kazała i gdzieś musieli) nie uświadczyłem. Chwała za to, że za KO, nawet w Portelu, takie informacje są i dają wyobrażenie, ile takie imprezy kosztują (pomyślmy ile kosztowały pisowskie z udziałem śmigłowców i pokazami?) Pisowska impreza za płotem (otwarcie nieskończonego przekopu) na niepisowskim elbląskim starym mieście, nie dla elblążan, też za darmo nie została zorganizowana, jak i wiele, wiele, wiele innych pisowskich imprez i zbędnych wydatków. No ale powiedziano zwykłemu wyborcy w TV, że za darmo, więc zwykły wyborca w to wierzy. Kosztów nie podano bo przedstawiały PIS w złym świetle, to po co. To się, proszę pana nazywa manipulacja i oszustwo. To co Pan piszesz to zwykła obłuda. No, ale zwykły (urobiony) wyborca wam zawsze wierzy. Słów zwykły wyborca, czy zwykły Polak, PIS używał w swojej kampanii, dlatego ich też używam. Pozdrawiam Pana.

Netkot