UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytając niektóre komentarze to mam wrażenie że co by nie zrobić w naszym miescie to ciągle bedzie narzekanie, płacz i wytykanie błedów poprzedników a ci nowi którzy przyjdą uważajcie bo mogą być dużo gorsi !!! Troche optymizmu i radosci z życia to tak niewiele. Pozdrawiam
ktoś inny