UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytając niektóre komentarze to mam wrażenie że co by nie zrobić w naszym miescie to ciągle bedzie narzekanie, płacz i wytykanie błedów poprzedników a ci nowi którzy przyjdą uważajcie bo mogą być dużo gorsi !!! Troche optymizmu i radosci z życia to tak niewiele. Pozdrawiam

ktoś inny

Anuluj