UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czytając niektóre komentarze to mam wrażenie że co by nie zrobić w naszym miescie to ciągle bedzie narzekanie, płacz i wytykanie błedów poprzedników a ci nowi którzy przyjdą uważajcie bo mogą być dużo gorsi !!! Troche optymizmu i radosci z życia to tak niewiele. Pozdrawiam

ktoś inny