UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czytając niektóre komentarze to mam wrażenie że co by nie zrobić w naszym miescie to ciągle bedzie narzekanie, płacz i wytykanie błedów poprzedników a ci nowi którzy przyjdą uważajcie bo mogą być dużo gorsi !!! Troche optymizmu i radosci z życia to tak niewiele. Pozdrawiam
ktoś inny