UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Hellą - A Kamper obija się zamiast jechać przywitać Polskiego astronaute. Aktualnie rozpoznawalny nie tylko w Europie, ale na cały świat. Zamontować jakiś napis przykładowo: " Sławosza z pieniędzmi zapraszamy do Elbląga. " Chyba, że głosuje sie tu na PO, żeby kasę wyprowadzać z miasta to proszę za swoje


Anuluj