UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Za PIS, proszę pana, żadnych informacji na temat rozchodu państwowych pieniędzy, NIGDZIE, poza skrupulatnie ukrytymi na rządowych stronach (bo Unia kazała i gdzieś musieli) nie uświadczyłem. Chwała za to, że za KO, nawet w Portelu, takie informacje są i dają wyobrażenie, ile takie imprezy kosztują (pomyślmy ile kosztowały pisowskie z udziałem śmigłowców i pokazami?) Pisowska impreza za płotem (otwarcie nieskończonego przekopu) na niepisowskim elbląskim starym mieście, nie dla elblążan, też za darmo nie została zorganizowana, jak i wiele, wiele, wiele innych pisowskich imprez i zbędnych wydatków. No ale powiedziano zwykłemu wyborcy w TV, że za darmo, więc zwykły wyborca w to wierzy. Kosztów nie podano bo przedstawiały PIS w złym świetle, to po co. To się, proszę pana nazywa manipulacja i oszustwo. To co Pan piszesz to zwykła obłuda. No, ale zwykły (urobiony) wyborca wam zawsze wierzy. Słów zwykły wyborca, czy zwykły Polak, PIS używał w swojej kampanii, dlatego ich też używam. Pozdrawiam Pana.
Netkot