UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pan Prezydent M. Missan zaczyna podążać śladami Grzegorza Nowaczyka. Tamten myślał że jak będzie w Elblągu dużo inwestycji i że jak rozkopią miasto to będzie dobrze. Z kolei M. Missan myśli że jak będzie impreza za imprezą to będzie super. Zaraz sie okaze ze entertainment czyli rozrywka to znacząca pozycja w elblaskim budzecie a nie ma chodniki i latanie dziur. Przeginanie w jakąkolwiek stronę nie jest dobre.