UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@starsza pani - Czy starsza pani również reaguje jak w niewybredny sposób piszą o Nawrockim, Dudzie, Kaczyńskim czy innych s PISu? Jakoś nie zauważyłem.

młodszypan

Anuluj