UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jest na kolegów z somali czy erytrei którzy przyjechali do nas na wakacje nielegalnie z niemiec bo u nich się sezon zasiłków skończył a pora na nas


Anuluj