UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko w życiu musi iść w parze! Jezeli miasto jest bogate, ma oeresoektywy inwestycyjne, miejsca pracy dla młodych, płaca godna to i można się bawić, jeżeli jednak gospodarczo zachwycająco nie jest to wydawanie kasy na zabawę jest przesadą mówiąc delikatnie


Anuluj