UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan Prezydent M. Missan zaczyna podążać śladami Grzegorza Nowaczyka. Tamten myślał że jak będzie w Elblągu dużo inwestycji i że jak rozkopią miasto to będzie dobrze. Z kolei M. Missan myśli że jak będzie impreza za imprezą to będzie super. Zaraz sie okaze ze entertainment czyli rozrywka to znacząca pozycja w elblaskim budzecie a nie ma chodniki i latanie dziur. Przeginanie w jakąkolwiek stronę nie jest dobre.