UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystko w życiu musi iść w parze! Jezeli miasto jest bogate, ma oeresoektywy inwestycyjne, miejsca pracy dla młodych, płaca godna to i można się bawić, jeżeli jednak gospodarczo zachwycająco nie jest to wydawanie kasy na zabawę jest przesadą mówiąc delikatnie