Kino pod chmurką w Elblągu

18
04.07.2025
Kino pod chmurką w Elblągu
(fot. Miasto Elbląg)
Letnie wieczory pod gwiazdami z dobrym filmem? Brzmi idealnie! Władze Elbląga zapraszają na seanse plenerowe w magicznej scenerii dziedzińca Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu oraz Góry Chrobrego (ostatni seans).

Harmonogram pokazów:

5 lipca – Za rok o tej porze

19 lipca – Emilia Perez

2 sierpnia – Włoskie wakacje

8 sierpnia – Transcendencja

30 sierpnia – Jak wywołałem byłą żonę

 

Start po zachodzie słońca – zabierz koc, przyjaciół i dobry nastrój! W najbliższą sobotę startujemy ok. godz. 21:45

Wstęp wolny

informacja UM Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
świetna inicjatywa :)
annatar (2025.07.04)

info

13  
  1
Dlaczego zapraszają "władze Elbląga" a nie dyrektor MA-H? Przecież to ma się odbyć na terenie MA-H
(2025.07.04)
Muzeum w Elblągu jest jednostką podległą Prezydentowi Miasta, stąd on stanowi organ decyzyjny. Muzeum zostało utworzone przez miasto Elbląg w 1954 roku, a po zmianach ustrojowych nadal UM jest organem założycielskim.
(2025.07.04)
Czyli na wernisaże w Galerii EL oraz na spotkania z pisarzami w Bibliotece Wojewódzkiej też w zasadzie zapraszają "władze Elbląga"? :-) :-)
(2025.07.04)
Mądrego fajnie posłuchać
(2025.07.04)
Tak jest
(2025.07.04)
Ale nie w pedagogicznej, wojewódzkiej bo ona pod marszałka
(2025.07.04)
tak, bo pomimo że ktoś jest pracownikime nie jest jego włascicielem, to isntuytucja miejska i mogą tak pisać, to płąci podatnik czy inne opcje a nie dyrektor, on jest na etacie, moze zapraszac ale głownbym szefem jest zawsze mieasto tak smao jak biblioteka, galeria, mdk czy muzuem; )
(2025.07.04)
takk samo jak bzdetny napis impreza zorgazniowana albo pod patronatem prezydenta miasta czy marsząłka, o nwcale tego nie organizuje tylko daje ewent. fundusze lub patronat a to tyle co nic bo pracują nad tym pracownicy a nie on sam, figuranctwo :) i lansa damrowy
(2025.07.04)
Ty tak na poważnie? Zlikwidujmy więc te instytucje, a ich personel zintegrujmy z departamentami Urzędu Miejskiego :-)
(2025.07.04)