Wybrany wątek opinii

Muzeum w Elblągu jest jednostką podległą Prezydentowi Miasta, stąd on stanowi organ decyzyjny. Muzeum zostało utworzone przez miasto Elbląg w 1954 roku, a po zmianach ustrojowych nadal UM jest organem założycielskim.
(2025.07.04)
Czyli na wernisaże w Galerii EL oraz na spotkania z pisarzami w Bibliotece Wojewódzkiej też w zasadzie zapraszają "władze Elbląga"? :-) :-)
(2025.07.04)
Mądrego fajnie posłuchać
(2025.07.04)
Tak jest
(2025.07.04)
Ale nie w pedagogicznej, wojewódzkiej bo ona pod marszałka
(2025.07.04)
Przecież nie słuchasz. Czytasz...
(2025.07.04)
Powrót do komentarzy