Wybrany wątek opinii
Muzeum w Elblągu jest jednostką podległą Prezydentowi Miasta, stąd on stanowi organ decyzyjny. Muzeum zostało utworzone przez miasto Elbląg w 1954 roku, a po zmianach ustrojowych nadal UM jest organem założycielskim.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
Czyli na wernisaże w Galerii EL oraz na spotkania z pisarzami w Bibliotece Wojewódzkiej też w zasadzie zapraszają "władze Elbląga"? :-) :-)
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Mądrego fajnie posłuchać
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Tak jest
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ale nie w pedagogicznej, wojewódzkiej bo ona pod marszałka
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Przecież nie słuchasz. Czytasz...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0