Wybrany wątek opinii

Dlaczego zapraszają "władze Elbląga" a nie dyrektor MA-H? Przecież to ma się odbyć na terenie MA-H
(2025.07.04)
Bo muzeum organizuje, ale hołd należy się władzy.
(2025.07.04)
Powrót do komentarzy