UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty tak na poważnie? Zlikwidujmy więc te instytucje, a ich personel zintegrujmy z departamentami Urzędu Miejskiego :-)
Ty tak na poważnie? Zlikwidujmy więc te instytucje, a ich personel zintegrujmy z departamentami Urzędu Miejskiego :-)