UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Muzeum w Elblągu jest jednostką podległą Prezydentowi Miasta, stąd on stanowi organ decyzyjny. Muzeum zostało utworzone przez miasto Elbląg w 1954 roku, a po zmianach ustrojowych nadal UM jest organem założycielskim.